Viaport Asya Yaşamın Tüm Renkleri Burada

Via Properties’in İstanbul’daki ilk yatırımı olarak 2008 yılında hayata geçirdiği Viaport Asya, bugün Türkiye’nin en çok ziyaretçi çeken yaşam merkezlerinden biridir.

Toplam 365 bin metrekarelik alan üzerine kurulu olan Viaport Asya, 250 mağazası, 4000 bin araçlık otoparkı, Crowne Plaza Oteli, lunaparkı, sineması, eğlence merkezleri ve diğer tüm ihtiyaçlara cevap veren tesisleriyle sosyal yaşam ve alışverişin İstanbul’daki merkezidir.

Açıkhava mimarisi ile cadde konseptinde tasarlanan Viaport Asya, kaliteyi, uygun fiyatlarla seçkin mağazalarında ziyaretçilerinin hizmetine sunmaktadır. Göl kenarına konumlanan yeme içme alanları, şehrin gürültüsünden uzak, tavus kuşları, tavşanları, köpek ve kedileriyle, doğayla iç içe eşsiz bir peyzaja sahiptir.

Viaport Asya’da lunapark, Ponny Club, Eğlence Merkezi, Bowling ve sinema salonlarıyla ailece eğlencenin tadına varabilirsiniz.

Akdeniz kasabası havasında tasarlanan sokaklarında, yol boyu konumlanan mevsim çiçekleri, vitrinlerin ışıltısıyla birleşerek doyumsuz bir manzara oluşturan Viaport Asya, içerisinde bulunan ve Kapalıçarşı’nın mimarisiyle inşa edilmiş Bedesteninde ziyaretçilerimizi tarihi bir yolculuğa çıkarmaktadır. Devlet sanatçıları tarafından 3 ayda işlenen dev kubbesi, heybeti ve akustiğiyle bedesten ziyaretçilerimizin uğrak noktasıdır.

Viaport Asya içerisinde bulunan Crowne Plaza İstanbul Asia Hotel, uluslararası misafirlerimizin İstanbul’da en çok tercih ettikleri marka durumundadır. Sabiha Gökçen Havalimanına 10 dakika mesafede bulunan Viaport Asya’nın yıllık 25 milyon ziyaretçisinin yüzde 30’una yakın kısmı yabancı ziyaretçilerdir.

Viaport Asya, konumu, mimarisi ve sunduğu çok çeşili olanakları ile Türkiye’nin en başarılı alışveriş ve yaşam merkezi yatırımlarından biridir.

Viaport’taki yenilikleri ilk önce siz duymak istiyorsanız

Hemen E-Posta listemize kayıt ol. Hem kampanyalardan ilk sen haberdar ol hem de sürpriz fırsatlardan faydalan...

Bilgilerinizin doğru olduğunu lütfen kontrol ediniz. Aksi durumda tarafınıza ulaşmamız ve cevap almanız zorlaşacaktır.